Požádej mě, abych ti ukázala dokonalost, a já ti ukážu štíhlou
holku.

Červenec 2014

s velkým odstupem...

7. července 2014 v 6:49 | Nikča
Nevím, jak bych začala...
Po 3 letech je znovu zavítala na tento blog a nestačila jsem se divit.V hlavě teď mám jen jednu otázku a ta zní, jak jsem mohla byt tak hloupa?! Nesmyslné jídelníčky, záchvaty přejídání a mnoho dalších...nejhorší na tom je,že me v tom spousta divek podporovala a nejspíš i ony dělaly totéž.
Dnes jím poměrne zdrave a vyváženě a mám krásných 50kg,takže jsem spokojena. Chtěla bych tímto všem holkam říct, že nemá smysl držet hladovky a nesmyslné diety..po nich stejne nezhubnete (mohu vám to potvrdit z vlastni zkisenosti) , jen vás tento styl stravování bude delat nestastnymi, a i přesto, ze se vam podaří nějak radikálně zhubnout, tak mi verte, že jojo-efekt se Vám stejne nevyhne. Osobně jsem přišla na to,že je daleko lepší jist zdrave a v přijatelných porcích, nez nejíst dva dny,shodit klidně i 1,5 kg, ale po následné přejídacce opet nabrat nahoru 2 a vice kila...je to prostě začarovaný kruh,z kterého se jen těžko dostává. ..ale není to nemožné!

Na internetu teď letí takzvaná fitspa, z kterých mám obrovskou radost! Stačí k tomu snad jen dodat: strong is the new skinny..
Můžete mi sice říct, že Vám do toho nemám co mluvit, po tom, co jsem psala na blog ..takove nesmysly,ale ja uz jsem z toho kolotoče naštěstí venku a věřte,ze to lze dokázat! :)
Teď jsem se svou postavou spokojena a netrpim žádnými psychickými problém..
Zkuste se zamyslet nad Vašimi budoucími prioritami a ja doufam,ze uz se anorexii konecne odaří do jisté míry utlačit a místo nich budou v popředí krásně vysportované dívky! :)
Kdybyste melo jakýkoliv dotaz,pište komenty pod článek :)

Držím palce!