Požádej mě, abych ti ukázala dokonalost, a já ti ukážu štíhlou
holku.

Červenec 2010

Dieta dle doktorů=jak zdravě zhubnout

28. července 2010 v 11:48 | Nicoll |  ♥About me♥
Nevhodná jídla pro zdravé hubnutí:
Přemýšlýte-li jak zhubnout, vyvarujte se následujících potravin: Mléko a mléčné výrobky, vepřové, hovězí maso, tučná masa a uzeniny, řepný cukr, musli, různé tyčinky - ořechové, obilné apod., výrobky ve kterých jsou použity konzervační činidla, antioxidanty a barviva, sladkosti, oplatky, čokoláda, sádlo, smažená jídla, bílá mouka a výrobky z ní - rohlíky, chleba, piškoty, apod.
Ořechy vlašské, para, pistáciové a piniové, sladké ovoce - hrušky, mandarinky, kompoty a džemy s cukrem, ve větší míře fazole, čočka a luštěniny obecně, slepičí vejce, zejména žloutky, slazené nápoje, energetické nápoje, káva, čokoláda, máslo, margarín, oleje stolní, 100% ovocné šťávy, z koření pálivá koření chilli, kari apod.

Vhodná jídla pro zdravé hubnutí:
Zelenina - patří k základním potravinám, které využívat pro váš jídelníček, když nevíte jak zhubnout. Vhodná je zejména napařená nebo mírně dušená, zejména pórek a celer, řapíkatý celer, pickles, kysané zelí, dýně hokkaidó, zelená zelenina - saláty, petrželka, celerová nať, naklíčená vojtěška apod.
Ovoce - občas slavnostně ananas, banán, jablka, jablka jsou vhodná pečená např. se skořicí, jablečné pyré bez cukru, sušené ovoce.
Rýže - celozrnná, kulatá, paraboiled, basmati, jasmínová.
Těstoviny - vhodnější jsou bezlepkové - pohankové, rýžové, amaranth.
Obilí - v zimě 1x týdně pšenice špalda nebo kroupy, jáhly, pohanka, pohankové těstoviny, houby - sušené do polévky nebo žampióny, 1x týdně sojový sýr Tofu, upravené výrobky z pšenice, seitan, mandle, dýňová a slunečnicová semena, sojové mléko, obilné kaše - zejména rýžová bez cukru, Sladovit - ječmenný slad.
Maso - sladkovodní a mořské netučné ryby, občas kuře, králík.
Na zahuštűní jídel použít maizenu nebo arrowroot, ovocné přesnídávky bez cukru, lze občas použít zelený čaj, bylinkové čaje, káva Karo - z kávoviny, čistá voda. Občas lze použít kozí jogurt nebo sýr
Koření - kmín, bazalka, saturejka, majoránka, apod., miso pasta a ume ocet.
Za studena lisované oleje - olivový, sezamový, obilné paštičky, rýžový chléb a dexíky.

Přemýšlíte-li jak zhubnout, jakou metodu zvolit pro hubnutí, jakou vybrat dietu, není to tak složité. Především je dobré vědět, že zhubnout můžete a jde to zdravě. Zdravé hubnutí bez trápení pomocí vhodné volby potravin pro váš jídelníček je nejdůležitější ale také nejvhodnější a nepříliš náročným způsobem jak zhubnout.
Holky konec!...

14. července 2010 v 21:49 | Nicoll |  ♥About me♥
Ahoj holky..tak už jsem zpátky..popravdě se mi nechce vůbec psát,protože je to katastrofa..nevím čím začít ale asi tím,že jsem úplně v prddeli! Chtěla jsem tam zhubnout,ale přitom jsem tam nabrala a jak... teď mám 53 kg! Připadá mi,že celá moje snaha je v koncích :'( jsme z toho úplně v prdeli..nabrala jsem 7 kg... holky za jak dlouho to dám dolů? Přestávám věřit,že zhubnu..mám plán na 8 dní intenzivního hubutí..budu se snažit to vám slibuji..na pláži tam chodily samý hubený kočky.Jedna holka byla trochu anorektička,ale vypadala úžasně.asi nebyla úplně anorektička,ale měla krásně vylezý ty kosti a všichni kluci na ni koukaly.Ale nebyla nejak extra vychrtlá jen trochu :-)) přesně jak bych to chtěla.. :-'( moc jste mi chyběly berušky..snad to zvládnu držte mi rposím palce..bude to těžký..a tady je ten plán:

čtvrtek

Snídaně:jablko
Oběd:--
Večeře:---
Pohyb: 1,5 hodiny běhu


pátek

Snídaně:activia jogurt
Oběd:--
Večeře:---
Pohyb:1,5 hodiny běhu


sobota

Snídaně:fitness s mlékem
Oběd: kajzerka se sýrem
Večeře:---
Pohyb:1 hodina aerobic


neděle

Snídaně:1 rýžový chlebíček
Oběd:1 rýžový chlebíček
Večeře:------
Pohyb:1,5 hodina běhu


pondělí

Snídaně:jablko
Oběd: ananas
Večeře:---
Pohyb: 1,5 hodina běhu

a v pondělí se zvážim i..má to budoucnost?myslíte,že zhubnu tak těch 5 kg?děkuju a papa berušky

smutná Nicoll


Na 11 dní pryč..

3. července 2010 v 12:29 | Nicoll |  ♥About me♥
Ahopj berušky..budu psát opravdu krátký článek,protože za čtvrt hodiny jedu na letiště a potom s tou babičkou a dědou pryč :-( (samozdřejmě,že se mi to nepovedlo ukecat!) Ale nevadí,snad to bude dobré.jen aby jste se nedivily,do 14. tu nebudu,takže žádné články ani thinspa :-) . Mějte se tu krásně a hodně štestí s hubnutím!Mam Vás moc ráda :-)


Photobucket

Real Girl Thinspo by theparisgirl.